O stronie

Radiospis.pl to szybkie i wygodne archiwum radiowe, w którym możesz odnaleźć tytuł oraz wykonawcę piosenki, która była odtwarzana w jednej z popularnych stacji radiowych. Serwis powstał w 2015 roku w celu ułatwienia i usprawnienia użytkownikom możliwości odnalezienia nazw tytułów oraz wykonawców utworów muzycznych, które usłyszeli w radiu. Staramy się aby nasz serwis był prosty oraz intuicyjny a korzystanie wygodne i przyjemne. Na stronie dostępne są następujące funkcjonalności:

Strona główna z szybką listą

Skrócona lista ostatnio odtwarzanych utworów w najpopularniejszych polskich ogólnopolskich stacjach radiowych nadających w paśmie FM/DAB+. Dla każdej ze stacji wyświetlamy trzy ostatnio odtwarzane piosenki. Dzięki tej liście w wielu przypadkach możliwe jest odnalezienie utworu granego "przed chwilą" od razu po wejściu na stronę bez potrzeby korzystania z wyszukiwarki lub przechodzenia na listę stacji.

Lista stacji radiowych

Na stronie dostępna jest lista stacji radiowych, dla których dostępne są informacje o odtwarzanych piosenkach. Dostępne są zarówno stacje ogólnopolskie, lokalne nadające tradycyjnie jak również internetowe nadające wyłącznie w sieci. Dla każdej ze stacji dostępny jest link do przejścia na stronę internetową radia oraz podstrony z możliwością posłuchania radia na żywo, jeśli stacja udostępnia taką możliwość.

Lista ostatnio odtwarzanych utworów w stacji

Podstawowa funkcjonalność serwisu, wyświetla chronologiczną listę piosenek odtwarzanych w stacji, zaczynając od najnowszego, wraz z przybliżoną datą oraz godziną odtworzenia oraz możliwością łatwego odszukania w serwisach partnerskich. Na podstronie można również znaleźć dodatkowe dane dotyczące stacji radiowej oraz skróconą listę ostatnio popularnych utworów w stacji, istnieje duża szansa że znajdziesz tam również poszukiwaną piosenkę.

Lista piosenki

Na tej liście znajdziemy informację o tym kiedy, w jakich godzinach i w której stacji była odtwarzana dana piosenka, w zależności od dostępnych informacji wyświetlamy również kluczowe informacje na temat utworu, np. nazwę wykonawcy, album itp.

Lista wykonawcy

Na podstronie wykonawcy znajdziemy informację o tym kiedy, jaki utwór i w jakiej stacji odtwarzano utwory jego autorstwa.

Nowości

Lista najnowszych piosenek, które udało nam się zarejestrować, można tutaj znaleźć więc zarówno najnowsze przeboje jak i utwory unikalne i skomponowane na specjalne okazje.

Top lista

Lista piosenek, które były w ostatnich dniach najczęściej odtwarzanymi utworami we wszystkich stacjach radiowych

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i życzymy dużo dobrej muzyki!