Zasady korzystania

Zasady korzystania:

  • Cel i przeznaczenie Nasz serwis umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie nazw oraz wykonawców utworów muzycznych, które były odtwarzane w wybranych stacjach radiowych. Podstawową ideą serwisu jest dostarczanie informacji na temat nazw piosenek, dające możliwość ich odnalezienia w sklepach i usługach streamngowych.

  • Opłaty Korzystanie z serwisu jest i pozostanie bezpłatne. Zarówno przeglądanie i wyszukiwanie treści nie wymaga logowania i jest dostępne dla każdego użytkownika. W serwsie są wyświetlane reklamy oraz linki afiliacyjne niezbędne do pokrycia kosztów utrzymania strony. Chętne osoby mogą również wpłacać dobrowolne dotacje na rozwój strony.

  • Treści Treści multimedialne udostępniane w serwisie pochodzą z zewnętrznych serwisów partnerskich i wyświetlane są w ramach ich licencji. Nazwy utworów oraz ew. materiały multimedialne podawane i emitowane są wyłącznie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich twórców i właścicieli. Logo YouTube jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google, Inc. Wszelkie pozostałe marki i znaki towarowe należą do odpowiednich podmiotów i pozostają ich własnością, nasz serwis publikuje je wyłącznie w celach informacyjnych. W przypadku odnalezienia treści nieautoryzowanych i/lub naruszających prawa autorskie, prosimy o zgłaszanie tego bezpośrednio w w/w serwisie, co automatycznie zablokuje również wyświetlanie ich na naszej stronie. Prośby o usunięcie takich materiałów można kierować również bezpośrednio do nas drogą e-mailową lub poprzez formularz kontaktowy, w przypadku otrzymania wiarygodnego i uzasadnionego zgłoszenia, zobowiązujemy się do niezwłocznego usunięcia zgłaszanego materiału w czasie nieprzekraczającym 48 godzin.

  • Bezpieczeństwo Staramy się aby nasza strona była miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla każdego użytkownika, w dowolnym przedziale wiekowym. W przypadku odnalezienia treści niebezpiecznych lub kontrowersyjnych prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.